Nový Access Point NWA1123-AC

Dvoupásmový AC přístupový bod NWA1123-AC v designu detektoru kouře, určený pro montáž na strop. Přináší vynikající výkon a funkce organizacím, které chtějí pro své zaměstnance i hosty zajistit nejlepší dostupné Wi-Fi připojení.

{produkty 354100}

Společnost ZyXEL Communications, přední dodavatel síťových a komunikačních řešení, uvádí na trh přístupový bod třídy business, jenž nabízí mimořádnou flexibilitu a výkon dvoupásmového připojení a současně možnost nenápadné instalace. Svým partnerům tak ZyXEL dává do rukou ideální platformu pro migraci zákazníků na vysokorychlostní bezdrátovou technologii 802.11ac.

NWA1123-AC je přístupový bod (AP) připravený na budoucnost, který uspokojuje rostoucí poptávku zákazníků po rychlém připojení a vyznačuje se mimořádnou výkonností, funkčností a vynikající návratností investice. Díky vzhledu „detektoru kouře” a možnosti instalace na strop spolu s podporou napájení PoE (Power-over Ethernet) je produkt ideálním řešením pro podniky, hotely a penziony, bary a kavárny, maloobchodní prodejny, rekreační střediska, školy, zdravotní střediska a veškerá další místa, kde je žádoucí diskrétní a estetická instalace.

Martin Bratičák, Head of Channel CEE společnosti ZyXEL, říká, že tato modernizovaná verze populárního AP NWA1123 je ideální volbou pro organizace, které chtějí nabídnout tu nejlepší Wi-Fi konektivitu svým zaměstnancům, zákazníkům i návštěvníkům. Uživatel navíc získává řešení připravené na budoucí vývoj, které současně podporuje i starší, zavedené Wi-Fi technologie.

„V současnosti rychle roste známost a rozšíření technologie 802.11ac – vzhledem k tomu, že všechna nová mobilní zařízení uváděná na trh již tento nový standard podporují. Rychlá, bezproblémová a spolehlivá Wi-Fi konektivita v celém areálu či lokalitě má zásadní význam pro celou škálu organizací – od soukromých podniků, které chtějí zavést flexibilní připojení na několika podlažích, přes veřejně přístupná zařízení, jako jsou obchody nebo kavárny, po organizace veřejných služeb, například školy či zdravotnická zařízení.

NWA1123-AC jim přináší potřebnou výkonnost a spolehlivý provoz spolu s dvoupásmovou technologií, která dále zvyšuje flexibilitu provozu a brání rychlému zastarání produktu. A přidáme-li ještě kompletní soubor funkcí třídy business, je zřejmé, že NWA1123-AC nabízí vynikající návratnost investice všem organizacím, které chtějí jak zaměstnancům, tak hostům poskytovat optimalizované připojení a s tím spojený komfort.”

Přechod na standard 802.11ac je dobrá příležitost pro partnery společnosti ZyXEL, dodává Martin Bratičák. „Přístupový bod NWA1123-AC uvádíme na trh přesně ve správnou dobu a očekáváme, že se velmi rychle stane jedním z nejprodávanějších. Zákazníci se na technologii 802.11ac začínají ptát a ZyXEL má na trhu bezdrátových technologií velké renomé, které se dále zvyšuje. Díky AP NWA1123-AC mohou prodejci společnosti ZyXEL uspokojit všechny potřeby svých zákazníků a vytvářet přidanou hodnotu tím, že jim pomohou s instalací a nasazením tohoto produktu. Jde o dobrou příležitost, která jim pomůže nejen s udržením stávajících zákazníků, ale také s hledáním nových obchodních příležitostí.”

Vzhledem ke svému diskrétnímu provedení, funkcím a podpoře napájení PoE je přístupový bod NWA1123-AC ideální volbou pro veřejné prostory v hotelích a zařízeních pro volný čas, státních úřadech, zdravotnických střediscích a školách či prodejnách a podnicích. Jelikož pracuje ve dvou kmitočtových pásmech, dokáže uspokojit potřeby uživatelů, kteří mají mobilní zařízení podporující Wi-Fi konektivitu standardů 802.11ac a 802.11n, tedy připojení v pásmu 5 GHz. Podpora několika virtuálních sítí LAN pak umožňuje nabízet segmentovanou konektivitu pro různé skupiny uživatelů, jako jsou zaměstnanci, zákazníci a hosté.   

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rychlý kontakt

HOTLINE

stav objednávek, dostupnost zboží

+420 558 644 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.