QR kód

TP-Link TL-FC311B-2 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 2km

5 ks skladem

kód zboží:    TPL00253


Popis produktu
TL-FC311B-2 je opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000Mbps. Konvertor lze použít na vzdálenost 2km se single-mode (9/125um) optickým vláknem zakončeným jedním SC konektorem. Vlnová délka je 1310/1550nm (Tx/Rx) a pro správnou funkčnost je potřeba mít na protější straně nejlépe model TL-FC311A-2, který má opačné Tx a Rx než tento model.

Obsah balení
Konvertor
Napájecí adaptér 5V / 0.6A


Fyzické charakteristiky

Provozní teplota [°C]: 0 až 50
Hloubka [mm]: 95
Šířka [mm]: 73
Výška [mm]: 27
Konektory a rozhraní

Optické konektory: (1) SC
Rychlosti LAN: (1) 1000Mbps
Optické rozhraní: (1) 1000Mbps
Napájení

Typ napájení: DC konektor
Max. spotřeba energie [W]: 3
Napájení přes konektor/svorkovnici: 5V / 0,6A
Optika

Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310 / 1550
Dosah [km]: 2

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Rychlý kontakt

HOTLINE

stav objednávek, dostupnost zboží

+420 558 644 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.